Webinar online dla ambitnych i przedsiębiorczych kobiet, które chcą budować spełnione życie na swoich naturalnych talentach

BEZPŁATNY WEBINAR

Wykorzystaj swoje talenty, aby skutecznie planować i osiągać cele

Dowiedz się, w jaki sposób odkryć potencjał swoich talentów i rozwijać je w mocne strony, aby działać produktywnie i w zgodzie ze sobą realizować swoje cele.

CZWARTEK, 15.02, GODZ. 20:00

Główne korzyści z uczestniczenia w webinarze

• Dowiesz się, dlaczego nie działa skupianie się na swoich słabościach i czym jest koncepcja rozwoju bazująca na mocnych stronach oraz w jaki sposób możesz odkryć swoje talenty.

• Poznasz trzy kluczowe etapy rozwijania swoich naturalnych talentów w mocne strony, aby zmaksymalizować ich potencjał i produktywnie działać.

• Otrzymasz konkretną wiedzę na temat skutecznego planowania celów i wykorzystania swoich naturalnych talentów do ich efektywnego osiągania.

• Dowiesz się, na moim przykładzie jak działanie w oparciu o swoje mocne strony przekłada się na efektywność, zaangażowanie, lekkość i przyjemność w osiąganiu celów (case study wykorzystania moich talentów Gallupa).

 

Webinar poprowadzi

KAROLINA JAROSZ

Od 9 lat wspieram kobiety w realizacji ich celów. Moją misją jest pomóc tysiącom kobiet odkryć i wykorzystać ich potencjał, który drzemie w ich talentach. Moje talenty sprawiają, że widzę unikatowość i mocne strony osób, które spotykam, kocham dzielić się wiedzą i chcę szerzyć rewolucję w podejściu do rozwoju bazującą na mocnych stronach.

W swojej pracy, jako Certyfikowana Trenerka Talentów Instytutu Gallupa i Coacherka Kognitywna, łączę narzędzia coachingu kognitywnego, sprawdzoną wiedzę i najlepsze narzędzia coachingu mocnych stron oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

Kiedyś nie wierzyłam w siebie, nie wiedziałam, że mam jakieś talenty. Przetestowałam wiele narzędzi i metod produktywności, by skutecznie osiągać to, co dla mnie ważne. Jednak dopiero po odkryciu i zrozumieniu swoich naturalnych talentów, opracowałam swój sposób efektywnego działania – działania w zgodzie z moimi naturalnymi predyspozycjami.

Moje doświadczenie pokazuje, że dzięki wykorzystaniu swoich naturalnych talentów możemy wieść spełnione życie i realizować swoje cele i marzenia z lekkością i w zgodzie ze sobą.

Przeczytaj, co mówią o mnie moje klientki

Czułam, że potrzebuję kompetentnej, obiektywnej osoby, która sprawi, że dzięki moim talentom stanę się bardziej produktywna. Sesja z Karoliną była strzałem w 10! Podczas niej szczegółowo omówiłyśmy, każdy talent, moje wątpliwości. Karolina zadawała mi wiele pytań, dzięki którym odkryłam, dlaczego robię coś w taki sposób, a nie inny. Skonfrontowałyśmy się z trudnościami, wynikającymi z nieujarzmienia niektórych z talentów. W wyniku czego dostałam NARZĘDZIA, z których codziennie korzystam. Wyszłam stamtąd bardzo podbudowana z konkretnym planem działania i celem. Wiedziałam nad czym muszę jeszcze popracować. Było to bardzo uwalniające i oczyszczające spotkanie, podczas którego czułam się zrozumiana i wysłuchana. Karolina podeszła do mnie bardzo indywidualnie, dając mi konkretne i skuteczne rozwiązania. 

Kamila Gajda

Podczas sesji z Karoliną odkryłam, że tak naprawdę moje talenty niesamowicie się uzupełniają i pozwalają mi realizować się i spełniać zawodowo jak i osobiście. Omówiłyśmy jak w praktyce przejawia się moja top 5, analizując jeden z większych projektów, w którym brałam udział, czyli Akademię Twórców Video. Dopiero wtedy w pełni dotarło do mnie, w jaki sposób i kiedy wykorzystuję moje talenty, dzięki Karolinie bardzo uwierzyłam siebie! Uświadomiłam sobie, że w moim talencie  “Uczenie się” dominującym procesem poznawanym są doświadczenia, co przekłada się na łatwość  w wyciąganiu wniosków z błędów. Najbardziej nie lubiłam i nie rozumiałam talentu “Empatia”, jednak po sesji zupełnie zmieniłam perspektywę o 180 stopni. Doceniłam i w pełni zrozumiałam, w jakich obszarach mogą ją jeszcze bardziej wykorzystać. Na koniec dostałam świetne zadanie, dzięki któremu mogłam popracować z talentami i wdrożyć wiedzę zdobytą podczas sesji.

Aleksandra Szczyrba

Sesja talentowa z Karoliną to bardzo ciekawe doświadczenie. Dowiedziałam się o sobie wielu rzeczy o ktorych wczesniej nie mialam pojęcia. Podobało mi się przygotowanie prowadzącej oraz pełne empatii podejście do mnie. Karolina Jarosz to nie tylko kobieta z ogromem wiedzy ale także rozmówczyni potrafiącą słuchać. Zadaje pytania tak, że człowiek zaczyna odkrywać siebie i czerpać satysfakcję że swoich osiągnięć. Podsumowanie, które otrzymuje się po zakończeniu sesji jest bardzo pomocne i nakierunkowuje na działanie. Życzę każdemu by miał okazję poznać swoje talenty oraz potrafił je wykorzystywać na codzień. Sesja talentowa jest pierwszym krokiem do tego i niesie ze sobą wiele radości, satysfakcji i pewności siebie.

Agnieszka

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się jak odkryć oraz rozwijać swoje talenty, by wykorzystując je skutecznie realizować swoje cele