POZNAJ PIERWSZE KROKI

PO ODKRYCIU SWOICH

TALENTÓW GALLUPA

I WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ!

Odbierz dostęp do video za 0zł, dzięki któremu rozpoczniesz pracę nad odkrywaniem oraz rozwijaniem swoich talentów w mocne strony.

DLA KOGO PRZYGOTOWAŁAM VIDEO „PIERWSZE KROKI PO ZROBIENIU TESTU GALLUPA”?

Dla osób, które zrobiły „test Gallupa” (badanie CliftonStrengths), a po przeczytaniu wyników odłożyły je w kąt z niewiedzy co dalej można z nimi zrobić.

Dla osób, które chcą podjąć konkretne kroki, by lepiej zrozumieć swoje talenty i zacząć je rozwijać w mocne strony.

Dla osób, które chcą odkryć swój potencjał, wzmocnić pewność siebie i uwierzyć w wyjątkowość swoich talentów.

KAROLINA JAROSZ

Od 10 lat wspieram kobiety w realizacji ich celów. Moją misją jest pomóc tysiącom kobiet odkryć i wykorzystać ich potencjał, który drzemie w ich talentach. Moje talenty sprawiają, że widzę unikatowość i mocne strony osób, które spotykam, kocham dzielić się wiedzą i chcę szerzyć rewolucję w podejściu do rozwoju bazującą na mocnych stronach.

W swojej pracy, jako Certyfikowana Trenerka Talentów Instytutu Gallupa i Coacherka Kognitywna, łączę narzędzia coachingu kognitywnego, sprawdzoną wiedzę i najlepsze narzędzia coachingu mocnych stron oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

Wierzę, że dzięki wykorzystaniu swoich naturalnych talentów możemy wieść spełnione życie i realizować swoje cele i marzenia z lekkością i w zgodzie ze sobą.

Podczas moich wystąpień, warsztatów, sesji indywidualnych oraz dzięki treściom udostępnianym w mediach społecznościowych zainspirowałam już setki kobiet do tego, by odkryły swoje talenty, uwierzyły w siebie i odważyły się sięgnąć po więcej.