Webinar online dla ambitnych i przedsiębiorczych kobiet, które chcą osiągnąć spełnienie zawodowe na swoich naturalnych talentach

NAGRANIE WEBINARU

Wykorzystaj swoje talenty do znalezienia satysfakcjonującej drogi zawodowej, z metodologią Gallupa

Dowiedz się, w jaki sposób odkryć swoją ścieżkę zawodową, na której będziesz wykorzystywać swoje mocne strony i osiągniesz spełnienie zawodowe.

Główne korzyści z uczestniczenia w webinarze

W końcu wykorzystasz rzucony do szuflady wynik testu Gallupa i zdobędziesz większą pewność w czym jesteś dobra.

Poznasz trzy kluczowe etapy rozwijania swoich naturalnych talentów w mocne strony według metodologii Gallupa, aby działać skutecznie, z lekkością i przyjemnością.

Dowiesz się jak pracować z niewspierającymi przekonaniami, które mogą blokować Twój wymarzony rozwój zawodowy.

Otrzymasz konkretne narzędzia które pomogą Ci określić drogę zawodową zgodną z Twoimi naturalnymi talentami, dającą Ci satysfakcję i spełnienie.

Webinar poprowadzi

KAROLINA JAROSZ

Od 9 lat wspieram kobiety w realizacji ich celów. Moją misją jest pomóc tysiącom kobiet odkryć i wykorzystać ich potencjał, który drzemie w ich talentach. Moje talenty sprawiają, że widzę unikatowość i mocne strony osób, które spotykam, kocham dzielić się wiedzą i chcę szerzyć rewolucję w podejściu do rozwoju bazującą na mocnych stronach.

W swojej pracy, jako Certyfikowana Trenerka Talentów Instytutu Gallupa i Coacherka Kognitywna, łączę narzędzia coachingu kognitywnego, sprawdzoną wiedzę i najlepsze narzędzia coachingu mocnych stron oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

Jestem przekonana, że każda z nas może mieć pracę marzeń, w której będzie się spełniać, odczuwać satysfakcję, radość i przyjemność z wykonywanych zadań, a drogą do tego jest wykorzystanie swoich naturalnych talentów.

Podczas moich wystąpień, warsztatów, sesji indywidualnych oraz dzięki treściom udostępnianym w mediach społecznościowych zainspirowałam już setki kobiet do tego, by odkryły swoje talenty, uwierzyły w siebie i odważyły się sięgnąć po więcej.

Przeczytaj, co mówią o mnie moje klientki

Szkolenie dotyczące talentów, które odbyłam z Karoliną było kluczowym elementem całego mojego rozwoju. Ponieważ na co dzień szkole innych ludzi odkrycie moich talentów sprawiło, że umocniłam siebie samą w takim przekonaniu, ze jestem we właściwym miejscu i również to co robię jestem w stanie w odpowiedni sposób przekazywać swoim kursantom i podopiecznym. Dało mi też pełną świadomość tego jakie są te ciemniejsze strony moich talentów co z kolei przełożyło się na to, że widziałam nad czym mogę jeszcze bardziej pracować. I było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, takim bardzo pozytywnym, że jestem we właściwym miejscu.

Anna Koziuto

Podczas sesji z Karoliną odkryłam, że tak naprawdę moje talenty niesamowicie się uzupełniają i pozwalają mi realizować się i spełniać zawodowo jak i osobiście. Omówiłyśmy jak w praktyce przejawia się moja top 5, analizując jeden z większych projektów, w którym brałam udział, czyli Akademię Twórców Video. Dopiero wtedy w pełni dotarło do mnie, w jaki sposób i kiedy wykorzystuję moje talenty, dzięki Karolinie bardzo uwierzyłam siebie! Doceniłam i w pełni zrozumiałam, w jakich obszarach mogą ją jeszcze bardziej wykorzystać. Na koniec dostałam świetne zadanie, dzięki któremu mogłam popracować z talentami i wdrożyć wiedzę zdobytą podczas sesji.

Aleksandra Szczyrba

Dzięki tym spotkaniom przełamałam mnóstwo wewnętrznych blokad, mnóstwo przekonań które w mojej głowie zatrzymywały mnie w działaniu. To wpłynęło i na moje życie zawodowe, i na moje życie prywatne. Zawodowo osiągnęłam awans, który wcześniej wydawał mi się zupełnie niemożliwy do osiągnięcia. Zaczęłam występować publicznie. Prywatnie też poukładałam mnóstwo rzeczy. Jestem za to bardzo bardzo wdzięczna Karolinie, że się pojawiła w moim życiu. I bardzo serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą pracować nad sobą, którzy chcą zmienić swoje talenty w swoje supermoce, by z tych spotkań skorzystali. To naprawdę jest game changer jeśli chodzi o nasze życie.

Agnieszka Morawiak

Sesja z Karoliną była strzałem w 10! Podczas niej szczegółowo omówiłyśmy, każdy talent, moje wątpliwości. Karolina zadawała mi wiele pytań, dzięki którym odkryłam, dlaczego robię coś w taki sposób, a nie inny. Skonfrontowałyśmy się z trudnościami, wynikającymi z nieujarzmienia niektórych z talentów. W wyniku czego dostałam NARZĘDZIA, z których codziennie korzystam. Wyszłam stamtąd bardzo podbudowana z konkretnym planem działania i celem. Wiedziałam nad czym muszę jeszcze popracować. Było to bardzo uwalniające i oczyszczające spotkanie, podczas którego czułam się zrozumiana i wysłuchana. Karolina podeszła do mnie bardzo indywidualnie, dając mi konkretne i skuteczne rozwiązania. 

Kamila Gajda

Odbierz dostęp do webinaru za 0zł i dowiedz się jak odkryć drogę zawodową, zgodną z Twoimi talentami Gallupa.